Darbības virzieni

Citi ostā pieejamie pakalpojumi

Autostāvvieta

Lai kurā laikā Jūs ierastos, Rīgas pasažieru ostas teritorijā būs pieejama automašīnu stāvvieta. Tā strādā ik dienu, 24 stundas diennaktī. Aicinām ielūkoties šeit!

Valūtas maiņa

Ik dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00 pieejami valūtas maiņas pakalpojumi.

Kafejnīca

Gan viesiem, kas tikko ieradušies Rīgā, gan arī tiem, kas jau pošas tālāk, ostas teritorijā pieejama kafejnīca “Blue marine”. Tās darbalaiks ir no plkst. 9:30 līdz 18:30.

Skaistumkopšanas salons

Ostas teritorijā darbojas skaistumkopšanas salons “Blue marine”. Salons strādā tikai pēc pieraksta, tāpēc aicinām iepriekš zvanīt pa tālruni 67325363 vai rakstīt dama@rinf.lv 

Ātro uzkodu un avīžu kiosks

Ja pirms ceļa vēlaties palasīt kādu preses izdevumu vai nobaudīt ātras uzkodas, ostas teritorijā atvērts “Narvesen” veikals-avīžu kiosks. Tā darbalaiks pieskaņots prāmju atiešanas grafikam.

Alkoholisko dzērienu veikals

Ostas teritorijā darbojas alkoholisko dzērienu veikals “Wine Stock”. Tajā pieejami vīni, viskiji, degvīni, liķieri un citi dzērieni. Veikala darbalaiks pieskaņots prāmju atiešanas grafikam.

Ekskursija pa Rīgu ar autobusu

Rīga ir pilsēta ar vairāk nekā 800 gadu vēsturi. Ja nav laika, lai rūpīgi iepazītos ar nozīmīgākajiem šīs pilsētas vēsturiskajiem objektiem, labs risinājums var būt izbrauciens ar ekskursiju autobusu. Turklāt tas piestāj pie pašas pasažieru ostas – aicinām ielūkoties šeit!

Izbrauciens ar kuģīti

Īstus ūdens transporta fanus neatstās vienaldzīgus arī izbrauciens ar kādu no Rīgas kuģīšiem. Lai uzzinātu, kādi tie ir un kur tie kursē, aicinām ielūkoties šeit!